| PsychSţev a întrebat:

Până nu demult aveam un cont pe Facebook, unde am activat aplicația Timeline. Acum am renunțat la contul acela. Iar pe contul nou pur și simplu nu pot activa Cronologia!
Știu că trebuie să intru aici : http://www.facebook.com/about/timeline și că undeva există un buton " Get Timeline ". Dar la mine nu este.
Într-un sfârșit am intrat la "Learn More" și am găsit acolo butonul respectiv. Dar dacă apăs pe el îmi spune că se încarcă. Faza e că pot să-l las să se încarce oricât, pentru că nu se întâmplă nimic.
Mă puteți ajuta cumva să o activez? Dau fundă. :)

1 răspuns:
| MaimoSH a răspuns:

Pff am pățit la fel.Da, intr-adevăr este Learn More dar nu o să ti se încarce.Sincer am stat, am așteptat m-am uitat în fiecare zi până mi-a apărut.Trebuie să ai răbdare. Fundă te rog?big grinbig grinbig grin