| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare mai mult pentru fete...foloti produse Avon? Ce parere aveti despre ele?

16 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dalove struckEu folosesc si sunt chiar incantata de elelove struck
In general folosesc creione de ochi, rimeluri, gel de dus, gel de corp, crema pentru maini happySi mai de curand mi-am luat si un lucui de buze big grin

| Victoria a răspuns:

De la Avon cumpar parfumuri, luciuri de buze si unele bijuterii. Sunt de o calitate destul de buna.

| nobody_9468 a răspuns:

Da si majoitatea chiar sunt de calitate...
acum depinde si de produshappy, trebuia sa specificiwinking

bafta

| ioana181 a răspuns:

Folosesc creioane de ochi si doar atat. Celelalte produse imi provoaca alergii. Crema pentru bronz m-a facut sa stau acasa intr-o vara laughing

| L a răspuns:

Sunt ff bune, mie una imi plac foarte mult love struck

| єℓєηα a răspuns:

Eu sunt multumita de ele...
Cred ca produsele de la Avon fac toti banii. love struck

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Eu sunt multumita...happy

| ÅñdRa a răspuns:

Buna.Mda folosesc dar nu toate sunt foarte buna.
De ex acum am luat un fond de ten care imi infloreste fataangry
ce aiurea angry

| Florin_3378 a răspuns:

Salz eu am cumparat produse de la Avon, Dar numa Sprai-uri si Parfumuri si pot sa zic ca sunt multumit si de calitatea lor si de pretu nu prea marelaughingacum 2 saptamana mi-am luat un Pro Move (sprai)de la Avon 11 Lei, si in Mall, acelasi spray 38lei

| mihaa a răspuns:

F rar luam ceva machiaje dar parerea mea este ca sunt foarte scumpe si ma refer la parfumurii care nici nu dureaza f mult efectul lor, eu de ex folosesc Impulse incognito9 cel colorat cu masca) de 10 ani, si efectul lui tine si 3 zile

| dailydaisy07 a răspuns:

Da folosesc, mai ales fardutri!

| mihaelutzamy a răspuns:

Unele sunt de calitate, altele te face sa nu mai cumperi niciodata de la ei!

| alexya19 a răspuns:

Da folosesc, sunt foarte bune daca stii sa le alegi cum trebuiebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma bucur ca va placbig grin...sunt reprezentat de asta v-am intreabat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da sunt bunicele dar nu tot timpul e bina sa folosesti sa stii...

| EusicutineegalNOI a răspuns:

Dahappy intr-adevar nu toate sunt bunelaughing Imi plac parfumurile, produsele pentru par si luciurile de buzehappy Cremele, mastile, fondurile de ten...hmbatting eyelashes nu am o parere buna despre ele. Desi sunt cam scumpicele imi comand in fiecare luna ceva:"