| brigy_2683 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru cei care ati vazut filmul "Paranormal Activity", ce parere aveti? v-a speriat? merita vazut? sau doar imi pierd 1 ora si ceva din viata degeaba laughing)... ce alte filme de groaza imi recomandati? >: dar sa fie de groaza in adevaratul sens al cuvantuluibatting eyelashes; in afara de Dead Silence, Drag me to hell, Mirrors 1, 2, Final Destination, Unborn, Death Tunnel, One Missed Call, The eye, Room 1408, House of Wax, Chuky happy. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| mesmer1408 a răspuns:

Paranormal activity nici nu se poate numi horror, alone in the dark duology, the cube trilogy, exorcist the beginning, seria saw, the hills have eyes duology, splice si lista continua incearca unu din filmele de aicea nu vei regreta

3 răspunsuri:
| myhu2011 a răspuns:

Da.merita vazut. sincer m-a cam speriat:-ss si nu iti pierzi 1 ora si ceva din viatalaughing iti mai recomand filmele saw 1-6, the ring, shutter, fridaay 13

| MariuZ a răspuns:

Nu cred ca pierzi asa de mult daca te uiti la el. Sunt convins ca pana acum ai pierdut mai mult timp cu alte activitati mai putin importante sau educative decat sa vezi un film.

Alte filme de groaza: The Grudge, Event Horizon, Silent Hill, The Ring...

| franaru a răspuns:

Poti sa incerci "slam bam","thank you mom","squirt gang bang", "my dads hot girlfriend"...vizionare placuta.primesc funda?