| brigy_2683 a întrebat:

vreau si eu niste filme de groaza. dar de groaza in adevaratul sens al cuvantului happy in afara de Final Destination(1, 2, 3, 4, 5), Piranha 2010, Seed of chuky, Mirrors(1, 2), House of Wax, The Exorcism of Emily Rose, One missed call, Dead Silence, Tunelul Groazei, Valentines, Drag me to hell... ceva ce chiar v-a speriat big grin FUNDA pentru cele mai bune :*

5 răspunsuri:
| Dyana_2608 a răspuns:

Singurul film care chiar m-a speriat a fost dead silence
alte filme: An american haunting
The ring(are 2 parti)
vizionare placuta

| roberta_3262 a răspuns:

Buna!

Sper sa nu te superi caci in topul asta se afla si unele filme enumerate de tine:*, pe majoritatea le-am vazut din top:

The Haunting in Connecticut

The others

Numarul 23

Secret window

Stay Alive

Identity

El orfanato

Hide and Seek

Premonition

Case 39

Mirrors

Sillent Hill

Pulse-filmat in Romania

Final destination

The Unborn (2009)

The Uninvited (2009)

Vacancy

Autopsy

The Exorcism of Emily Rose (2005)

The Messengers (2007)

Seven

Paranormal Activity (2007)

Sper ca ti-am fost de ajutor.ByeZz

| Lexxis a răspuns:

The ring1si2 sau saw...the grudge.

| Lexxis a răspuns:

Si the messengers.vineri 13. 1408. orfana(the orphan). daca imi mai amintesc iti zic.

| uNNiqUe8 a răspuns:

Hellraiser, Vineri 13, Moarte prin lingura, Invazia capuselor...si nu mai stiutongue da si mie funda hai te rog rog rog