| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare poate ma puteti ajuta.

Daca unghiile false din gel se intaresc la o lampa uv unghiile cu acril cum se intaresc? la ce? mai este nevoie de lampa uv?

cu ce se "prepara" ca am vazut doar aryl praf

. dati si cateva detalii si pareri in legatura cu ele.multumesc anticipat:*:*

1 răspuns:
| dulcik a răspuns:

Eu am avut unghii in gel dar sincer nu iti recomand pentru ca dupa ce mi le-am scos unghiile mele au inceput sa se crape, sa se exfolieze si multe altele desi m-au costat o gramada de bani sa mi le pun dupa ce le-am scos am ramas profund socata pentru ca tipa care i le-a pus mi-a zis ca unghiile mele nu vor avea nimic dupa ce le voi scoate dar de unde.Bani aruncat degeaba pe nimic