| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Sunt cu prietenul meu de o luna insa in ultimele zile nu mi-a mai dat niciun semn de viata avand in vedere faptul ca vorbeam in fiecare zi la telefon. Acum dintr'o data n-a mai sunat. Am incercat sa'l sun insa nu mi-a raspuns. cred ca ar trebui sa'i dau liber. Sau ar mai trebui sa astept putin? funda >big grin

5 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Hei! Tu asa vrei sa miarga lucrurile? Ca daca baiatu nu raspunde ca are treaba poate nu e prin zona poate e si el ocupat ii dai "liber"? Scuza-ma mai bine nu intri in nici o relatie asastraight face.Sf meu ai grija cu relatiile... ca nu e bine sa faci asa.Nu face pe placu tau gata Pac? papucii? sa nu te superi ca-ti zic asta dar acesta e adevaru.In ziua de astazi nu prea mai poti avea relatii.

| nnc0910 a răspuns (pentru rater1994):

Eu sincer nu vreau sa ma despart de el. Dar m-am gandit sa-i dau liber pentru ca am vorbit intr-o zi pe mess, l-am intrebat ce face si mi-a raspuns sec ca e la o prietena si ca vorbim altadata. Asta m-a cam ingrijorat si m-a facut sa ma gandesc la tot felul, nu neaparat ca nu mi-a raspuns la telefon. happy.

| AndyLavy a răspuns:

Eu zica ca ar trebui sa astepti pana iti raspunde si intreaba-l ce s-a intamplat. poate are o explicatie. si dupa aceea sa iei o decizie. bafta

| dyanakitty a răspuns:

Proibabil nu i-a mers telefonul sau si-a schimbat numarul laughing happy big grin

| nnc0910 a răspuns:

Pai, am intrat pe mess, l-am intrebat ce face si mi-a raspuns ca e la o prietena si vorbim altadata. Asta m-a cam pus pe ganduri...