| anonim_4396 a întrebat:

toti spun ca nu e bine sa porti sutien sau bustiera.Eu de obicei port bustiera. Dar si sutien din cand in cand. voi ce ziceti? e bine sau nu? cel mai bun raspuns primeste funda! :X

Răspuns Câştigător
| Dee0tzaA a răspuns:

In primul rand nu e prea frumos sa iesi din casa fara sutien sau cel putin bustiera. Intradevar trebuie purtate cat mai rar. Cand iesi din casa iti pui, cand intri il dai jos. Nu trebuie purtat mult ca sa nu se lase muschii sanilor si apoi sa stea ca legumele.
Sper ca te-am ajutat!