| pitikaaluuii a întrebat:

Heii TPU eu nu am o relatie prea buna cu mama mea, nu prea vorbim despre chestii mai intime ca sa spun asa...acum ca sunt destul de dezvoltata as avea nevoie de un sutien ...pana acum nu am mai purtat nici bustiera si cred ca ar trebui sa port un sutien dar problema este cu nu stiu cum sa ii spun asta si nici nu stiu cum sa incep
cel mai bun raspuns primeste fuda =D
P.S. Nu vreau raspunsuri gen:~e mama ta,vorbeste cu ea o sa te inteleaga~,~nu trebuie sa iti fie rusine de ea, povesteste-i~

3 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

De ce nu iti achizitionezi singura un sutien? Nu ai nevoie de ajutorul mamei tale daca nu sunteti asa apropiate.
Poti merge la un magazin de lenjerie intima si intrebi acolo ce marime ti s-ar potrivi. O sa ai de unde alege si le poti proba sa vezi in care te simti mai comod.

| Nobody11111 a răspuns:

Asa eram si eu cand eram mai mica, si mi-am cumparat singura unul dar dupa l-a vazut si acum imi cumpara ea laughing pai bate-i apropouri ca se vede urat prin tricouri sau ca te dor daca nu iti iei un sutien, ca toate prietenele tale au.sau daca nu, ia-ti si tu unul singura

| Webskne a răspuns:

Spune-i ca ai crescut si ea precum a trecut prin asta sa stie deja big grin