| →βσσblėėŝ←׃╳ a întrebat:

Buna!
Am si eu o intrebare unde pot gasi Kangoo Jumps in Timisoara? Si un pret :*
Mersi :*

9 răspunsuri:
| roox a răspuns:

Eu am văzut în Suceava la Office... şi erau în jur de 300 roni,,,, sau poate mă înşel thinking

| mrrmoto a răspuns (pentru roox):

490 ron mrrmoto.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dac adoresti gasesti kangoo jumps la club aerobics in zona soarelui preturile la abonamente sunt intre 60-85 ron/luna
www.clubaerobics.ro (orar)

o zi frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna nu știu eu acum caut daca gasesc iti ziccccccc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca se face la generala 30 in soareluibig grinpretul e de 12 lei pe sedinta care e de 1 orabig grin

| mrrmoto a răspuns:

KANGOO JUMPS 490 RON / Perechea www.MRRMOTO.com sau
http://mrrmoto.com/? p=productsMore&iProduct=121&sName=

| denykiss4ever a răspuns:

Buna eu merg la kangoo jumps si platesc 60 de lei pe luna in timisoara la scoala Generale nr. 30 in zona soarelui la demisol pentru. mai multe detalii ia id-ul meu Miley_cool_girl61 sa iti dau nr. de telefon pentru. inscrieri. te pup

| Allexa26 a răspuns (pentru denykiss4ever):

Buna nu stii cumva, se mai fac ore de kangoo jumps la Generala 30 si cam cat ar costa?

Alte răspunsuri