| mada_4894 a întrebat:

am si eu o nedumerire, am 18 ani si fiind virgina m-am descis intr-un fel de a imi incepe viata sexuala, eu atunci in mom acela eram excitata si el cand a introdus penisul ma durat, dar nu a curs sange. Apoi dupa ce nu mai eram excitata si incercam din nou ma durea foarte tare si nu mai permitea asa sa intre ce credeti mai sunt virgina? Ce se intampla?

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Bah tu esti proasta rau! Scrii pe un site unde sunt copii de varstele 8-19 ani dah vorbesc de copiii! Bn ca nu strigi in gura mare pe strada ca te`ai ****. Si esti dublu proasta! Ai scris la categoria Adolestenti tu ar fi trebuit sa scrii la categoria Dragoste si Sex.
ESTI CEA MAI PROASTAAAA

| Delire a răspuns:

Evident ca nu! din moment ce penisul a ajuns in vaginhappy

| radovanovic a răspuns:

Habar n-am.

| mada_4894 explică:

Vai de tine ofe nici nu sti sa scrii si judeci persoane vai de capu tau de analfabeta!