| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am si eu o nelamurire. Din cate am citit parintii lui justin Bieber sunt divortati, iar el locuieste impreuna cu mama lui de cand avea 2 ani. Pe alte site-uri am vazut ca are o sora si un frate mai mic, iar in forografii aparea intreaga familie Bieber.
Cine ma lamureste primeste fundytza...

Răspuns Câştigător
| カルメン a răspuns:

Uite aici o fraza din care o sa te lamurestihee hee:Un alt lucru despre care Justin a vorbit in interviu a fost viata lui ca un copil normal in ciuda faptului ca este o vedeta. "Sunt cu picioarele pe pamant. Nu am nevoie de garzi de corp cand sunt acasa. Traiesc cu mama si tatal meu si plec in turnee cu tatal meu. Sunt doar un pusti normal de 16 ani. Imi plac fetele si-mi place sa fac branza la gratar acasa. Trebuie sa-mi fac temele. La Engleza stau cel mai bine, insa la chimie stau cam prost." oricum sti cum e presa mai infloreste, mai o mincinica dar nu cred cca sunt despartiti si mie imi place mult cum cantalove struck:*

3 răspunsuri:
| DouaPuncteIcs a răspuns:

Eu il ador pe justin bieber:X:X=p~sunt moarta dupa elbig grinsi ma simt prost cand lumea il vb de rau...:-

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este adevarat ca sunt despartiti... justin are chiar un cantec despre acest eveniment si intr-un concert a inceput sa planga in timpul melodiei... sper ca te-am ajutat:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am id lui justin bieber si chiar am vb cu eltongue