| Geeo13 a întrebat:

Justin Bieber are frate sau sora fundita cine rasp prima(primul):X

Răspuns Câştigător
| TVD a răspuns:

Are si frate si sora... o sora pe nume jasmine si un frate pe nume jaxon happy

9 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Are o sora si un frate vitreg
Frate - Jaxon, nascut in noiembrie 2009.
Sora - Jasmyne - nascuta in mai 2008.
Tatal lui Justin, Jeremy s-a recasatorit cu o femeie Erin si cu ea ii are pe Jazzy si Jaxon.

Răspuns utilizator avertizat
| Adelyna_3827 a răspuns:

Se spune ca are frate da eu stiu ca are si sora

http://translate.google.ro/....../translate

| Alice180297 a răspuns:

Are si frate si sora laughing :p

| justme_2041 a răspuns:

Are o surioara mai micuta
te pop
sanatate si multi pupici:*:*:*

| Matt_1772 a răspuns:

Are o sora mai mica.

| Matt_1772 a răspuns:

Uite aici. Tu crezi ca baiatul ala cu care apare in poze e fratele lui. Dar nu, este cel mai bun prieten, Christopher. http://glambamm.com/1940/justin-bieber-talks-with-sister/

| Iasmi99 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai are 5 frati mai mari care il violeaza mereu. De aceea are voce asa subtire.