| TacuGeaninaAndreea a întrebat:

Am si eu o poveste mai ciudata. Eu am un prieten foarte bun. Vorbeam zilnic, ne spuneam totul. Pana au inceput sa apara sentimentele si am decis sa incepem o relatie. Nu ne-a tinut foarte mult dar dupa, am redevenit iar prieteni iar sentimentele care le aveam unul pentru altul au disparut treptat. El a mai avut relatii si chiar multeeee...si chiar daca avea, nu a uitat de mine niciodata, vorbeam tot la fel de des, ne spuneam tot la fel absolut tot ce facem, vizite unul la altul etc...ne comportam ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat. Dupa cateva luni, am fost la el si fiind foarte frig afara, am ajuns inghetata de tot. Am intrat la el in camera si m-a vazut ca tremur si m-a luat la el in brate sa ma incalzeasca. Dupa cateva minute, ma tinea din ce in ce mai strans, a inceput sa ma pupe pe frunte, pe obraj, pe nas, sa ma gadile ca imi stie toate puctele slabe iar sa ma pupe si dupa cateva saruturi scurte ca stia ca nu il las. Dar in momentul ala mi-au revenit toate sentimentele pe care le aveam inatinte pentru el. In fine dupa ce am plecat, seara s-a combinat cu o fata cu care voia sa stea de mult timp si pentru prima oara chiar m-a durut cand mi-a zis ca s-a combinat cu fata aia. Ca inainte nu ma afecta cu nimic cand imi zicea de relatiile lui. Nici macar dupa ce ne-am despariti nu ma afecta. Dar acum e diferit. Si nu stiu ce sa fac. Am mai vorbit cu un baiat despre asta si mi-a zis ca s-a combinat cu fata aia ca stia ca nu mai are nici o sansa cu mine. Sau acele scapari ca ii era dor de mine. Oare asa sa fie? Sau pur si simplu m-a pus la incercare sa vada daca mai am sentimente pentru el?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil te-a pus la incercare, a vazut ca esti dispusa, pentru el erai doar o prietena si dragostea mereu cauta in alta parte.

| MorganaM a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii spui adevarul, ca sa fii corecta fata de el si impacata cu propria-ti persoana.

| Andragifi a răspuns:

Pe dracu te-a pus la incercare. Tu nu vezi ca e golan veritabil. El te joaca cum vrea iar tu pui botu.