| Rahella14276 a întrebat:

Am si eu o problema..acum un an am cunoscut un baiat de care m-am indragostit...am vorbit si mi-a spus ca si lui ii placea de mine forte mult.dar apoi dupa un timp vorbeam din ce in ce mi rar si pana cand nu am m-ai vorbit deloc..si pana astazi nu a trecut o zi in care sa nu ma gandesc la el.dar nu pot sa ii spun! Curand am sa merg la o aniversare unde sigur va veni si el..si in vara am sa merg intr-o tabara in care vine si el..si nu stiu ce sa fac..in tabara o sa m-ai vina si alte fete si imi este teama sa nu se indragosteasca de o alta fata.Ce sa fac? Multumesc pentru. ajutor! happy

Răspuns Câştigător
| Densis a răspuns:

Cand il ai alaturi sau prin preajma ta incearca sa flirtezi cu el (schimb de priviri) incearca sa te uiti in ochii lui mai mult de 3 secunde, dupa care intoarce usor privirea spre altceva.Joaca-te putin cu el, da-i semne ca-l placi. Pupici

1 răspuns: