| Laliciows1 a întrebat:

am si eu o problema.am vreo 3-4 tricouri care s-au patat de la deodorant(cand transpiram aparea o pata alba)le-am spalat de vreo 2-3 ori si nu se ia.stiti cumva cum as putea sa scot pata? scuzati categoria da e cea mai vizionata.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Solutia ar fi sa le speli cu hipoclor, oricum nu dispare culoarea pentru ca nu sunt ca alea vechi cu o concentratie de clor puternica.

| ionutzul31 a răspuns:

Le scoti cu foarfecele laughing

| LuaKk a răspuns:

Pai ew nu am patyt asa pentru ca am folosit nivea inviziblehappy