| AdySnaP a întrebat:

Buna am si eu o problema cu un telefon in cosmote.Nu mai pot trimite mesaje. Am verificat la setari numarul de la centru mesaje este bun (+04766000510). Nu am umblat la nimic in setari inainte s-a intamplat brusc. Sunt pe cartela, mai am memorie in telefon mai am 3000 sms-uri in retea dar nu ma lasa sa trimit. Pot primis sms-uri.Cand dau la detalii mesaj neexpediat imi zice lipsa suport centru. Ce pot face? (sunt pe cartela nu abonament)

2 răspunsuri:
| syste754 a răspuns:

Poate ti a expirat
suna la relatii clienti

| AdySnaP explică:

Imi expira pe 17! nu are cum... si nu pot sa sun acum la relatii cu clientii de aia v-am intrebat pe voi poate stiti cauza, poate mai e unu patit la fel si sa imi zica ce a facut si el/ea.