| DenIsa_Deny_1996 a întrebat:

Buna am un telefon Huawei g6600 si nu pot trimite mesaj. imi apare ceva de genu "mesaj neexpediat dar salvat" cum pot face sa trimit mesaj?

Răspuns Câştigător
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Cel mai probabil nu ai centi,de aia nu lo putut expedia si lo salvat ca sal poti expedia mai tarziu. Daca ai centi dai restart, daca nu-s revine dai reset/formatare din program sau revenire la setarile din fabrica, daca tot nu-si revine du-te la un service si itnreaba daca ii nevoie de resetare, cel mai probabil asta e ultima solutie. Daca tot nu-si revine... nu stiu ce mai poti face, dar nu cred ca o sa se ajunga acolo...

1 răspuns:
| alin62 a răspuns:

Am si eu telefonul' asta da nu-mi face asa... Dai la mesaje, sms, Scrieti un mesaj, Scrie ce vrei, adauga din contacte, si dai ok. La mine asa mergewinking