| sissy a întrebat:

Buna am si eu o problema...de care nu mai scapstraight facesad
Ma-m bagat cu unu pe mess si a doua zi trebuia sa ne intalnim si el nu a venit.Acasa am vorbit pe mess si nu mi-a spus de ce nu a venit, ci ma tot intreba cate altceva. M-a mai intrebat daca sunt in clasa cu un coleg de bloc de al lui si i-am spus ca da si dupa vreo 3 minute a spus ca iasa cu el afara si a iesit de pe mess. Dupa asta mi s-a parut mai dezinteresat si nu inteleg, ca aseara am vorbit si am cazut de acord, m-a vazut, si l-am vazut si eu pe el...si a doua zi gatastraight face
Am incercat, dar tot nu stiu cum pot fi si eu cu cineva.Am intrebat persoane si mi-au spus ca sunt frumoasa dar nu e de ajuns.Toti imi spun ca cele care atrag baietii au o privire nu stiu cum, mai clar mi-au spus ca il au pe"vino-n coace" si asta nu prea inteleg eu.Sincer mai mult de atat(la frumusete) nu-mi doresc, dar vreau si eu farmecul ala de care toti imi spun si nu inteleg ce e, cum sa fac sal am si eu, mai exact in ce consta...straight face. ajutati-ma va rog
Vreau sa precizez ca nu e ineaparat sa fiu cu acel baiat, as fi bucuroasa sa fiu si cu altii dar nu vreau sa-l pierd fiind ca stiu ca altii nu vor vrea.
Baietii, spuneti-mi si mie ce va atrage la o fata, ca eu chiar nu mai stiu ce sa mai incerc...

Răspuns Câştigător
| cristi27 a răspuns:

Ce ma atrage pe mine la o fata...in primul rand felul ei de a fi, toate fetele au farmec, frumusete, sunt atragatoare, dar unele dintre ele stiu sa isi etaleze frumusetea mai mult decat altele...eu iti spun sa nu fi dezamagita si sa fi cat mai naturala posibil, asta e cea mai mare frumusete la fiecare dintre noi, dacaesti naturala vei avea mult de castigat si nu trebuie sa fi tu dezamagita de baiatul ala, cine stie ce prostii ia bagat colegul tau de clasa in cap si poate de aia e dezinteresat, eu spun sa stai linistita ca sunt o gramada de baieti si sper sa iti gasesti unul exact asa cum iti doresti si cum meriti, sa iti ofere tot ce iti doresti tu, o zi buna te pup

10 răspunsuri:
| DeeVee a răspuns:

Pentru toata lumea exista o perechie... tu probabil esti prea mica...si cu tipul ala, sigur era un necioplit(un copil mic si prost...)...

Baby.ShiNe

| www a răspuns:

Esti prea disperata.( Ma sperii.)
O sa gasesti si tu un tip, da nu mai fi asa disperata.

| ladybird a răspuns:

Aaaa... Asta ce mai e? Stai linistita si ai rabdare. Totusi daca esti asa disperata... Poate nu te comporti cum trebuie?! Cu atitudinea asta nu atragi niciun baiat.

| DeeaPustoaica a răspuns:

Esti timida. daca baietii cauta doar distractia la o fata sunt prea demodati. o sa iti gasesti partenerul perfect. trebuie sa flirtezi cu el din oriviri si cauti motive ca sa te apropii de el... daca toti baietii iti cer doar pupat si alte din astea, sunt de aruncat la gunoi.

| Jupiter a răspuns:

Nu asculta tampeniile alea. Ai rabdare ca o sa vina si acel cineva pe care il astepti tu.

| sissy explică:

Poate ai dreptate shine dar mie nu-mi place ca toate pr mele sa aiba iubit iar eu nu, si cand trec pe langa mine nici sa nu ma bage in seama si sa se duca la alta

| sissy explică:

Stiti ce nu intelegstraight face?
eu va cer doar un sfat si sunt unii care ma critica si care se leaga de felul cum scriu... ei bine cum este vacanta am stat mai mult pe mess si cand scriu la calculator, scriu cum imi e mai usor, dar nu inteleg de ce va legati voi de asta?straight face
eu doar v-am cerut un sfat, lasa-ti astea cu scrisu corect ca aici nici nu vad ce greseli asa de "grave" amwinking aici nu este vorba de scris si credeti-ma ca sunt altii care au greseli mult mai mariwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie bine proportionata, indiferent de kile, dar mai ales bine proportionata corp minte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-ar fi sa inveti sa scrii cat de cat corect romaneste? Daca trebuie sa scrii o scrisoare de dragoste...

| alexnico a răspuns:

...Sa aibe o personalitate puternica, sa aiba si un pic de creier si sa arate cat de cat bine happy