| XxLorexX a întrebat:

Am si eu o problema. De curand am fost o saptamana la strand si am cunoscut un baiat care lucreaza acolo. M-am indragostit de el si nu stiu daca si el ma place. Am aflat ca e rusinos, deoarece are un frate geaman (desi nu seamana chiar asa de mult, lumea mereu ii incurca ). Dar in fiecare zi cand il vedeam pe acolo imi zambea si de vreo 2 ori a intrat in vorba cu mine, desi nu mi-a spus prea multe. Intr-o zi am ramas singura cu el, dar atunci nu a vorbit aproape deloc cu mine. Inainte sa ma pregatesc de plecare, mi-a dat id-ul lui si cand a vazut ca plec, mi-a facut cu ochiul si m-a intrebat " Gata, pleci? ", iar apoi mi-a zambit. Mentionez ca eu am 15 ani, iar el are 20, dar arata de 17. Ce sa cred? Am sa innebunesc, de cand am plecat de acolo doar la el ma gandesc si nu mai am pofta de mancare. Voi mai merge odata la strandul acela vara asta. Dar sa ii spun ca il plac? Si eu sunt mai rusinoasa si imi va fi rusine sa mai dau ochii cu el dupa aceea. Ce sa fac? Oare el ma place? Va rog ajutati-ma! Sunt disperata! Dau funda celui ce imi da mai multe sfaturi.

Răspuns Câştigător
| Ðida a răspuns:

Sal`tare laughing
Dupa mine, varsta nu e importanta cand te indragostesti de cineva.
Incearca sa vorbesti cu el pe mess daca tot ai id-ul lui. Eu zic sa nu te grabesti si sa o iei incetisor, adica sa vorbiti, sa va cunoasteti mai bine, etc. Poti sa il chemi la o plimbare ceva thinking Sau daca tot mergi la strandul ala vorbeste cu el si vezi daca te place, nu stiu ce sa mai zic...Bafta kiss

1 răspuns:
| Walkeyyy a răspuns:

Hey,din ceea ce am citit se pare ca esti putin rusinoasa iar daca esti nu o sa prea rezolvi nimic. daca chiar te simti atrasa de el si el de tine si nu iti spune nimic ia-ti inima-n dinti si spune-i-o.un sfat:da sunteti singuri incearca sa va cunoasteti mai bine ca sa nu se ajunga la o relatie neasteptata.vezi ce aveti in comun si poate asa o sa mearga. sper ca ti-am fost de folosbig grinFunda?