| katalina96 a întrebat:

am si eu o "problema.
imi place de un baiat care este cu mine in clasa.am stat cu el in banca din clasa a 5-a pana acum o luna.(acum sunt a 8-a). ne intelegem bine, adica vorbim in fiecare pauza...
am observat ca de cand ne-am mutat din banca se tot uita la mine, in timpul orelor.
credeti ca ma place? va rog dati-mi niste sfaturi
dau funda pentru cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| Anahiteamo a răspuns:

Pai daca se uita la tine inseamna ca ori s.a atasat de tine ori te place. Deci sigur ar trebui sa te placa. Eu cred ca ar trebui sa il intrebi. Bafta!:*

| brandusa_6214 a răspuns:

Eu cred ca da, te studiaza si asta e de bine, dar si eu cred ca cel mai bine ar fi sa l intrebi, sau sa l chemi la un film?