| Cairo a întrebat:

Buna,am si eu o problema, mi-am sters din greseala din telefon reteaua de la internet si acum nu mai primesc sms cu setarile, am cartela de la frog.ce sa fac? funda urgent

Răspuns Câştigător
| susanumarian a răspuns:

Cand ati expira minuntele daca ai optiunea activata.o activezi din nou si atunci o sa ati vina din nou sms cu instalarea programului

| Cairo explică (pentru susanumarian):

Mersi,dar mai e o luna pana atunci...pana atunci ce fac?

| susanumarian a răspuns (pentru Cairo):

Nu exista alta posibilitate decat sa astepti.sau sa de duci la departamentu lor sa le explici.bafta

| Cairo explică (pentru susanumarian):

Ok,multumesc