| abcdefghijklmnopqrstuvwxyzfataa a întrebat:

am si eu o problema, pe 7 decembrie o sa merg impreuna cu prietenul meu la munte si o sa stam la un hotel care are si piscină, eu nu prea as vrea sa intruîn piscină sau sa ma afisej in fata lui in costumul de baie deoarece am sanii mici si nu as vrea sa fie dezamagit si ar mai fii o problema cu zona inghinala. nu prea m-am epilat in zona aia decat cu big ul si sunt foarte iritată si nu stiu ce as putea sa ii spun. el isi doreste foarte mult acest lucru. dacă puteti sa ma ajutati cu un sfat va rog. Multumesc!

19 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Oricum ar putea sa-ti vada sanii cand o sa fii in pijama. Doar nu o sa stai cu sutienul pe tine tot timpul, nu? Cat despre problema cu iritarea, poti sa folosesti o crema depilatoare. Eu iti recomand de la Avon. Mi se pare cea mai buna din cate am testat. Dupa ce folosesti crema, te poti da cu un balsam dupa epilare. Eu folosesc unul de la Elmiplant.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si nu o sa ii arati niciodata sanii? sau cum ai planuit acesta relatie?

| RainmakerX a răspuns:

Mi se pare absurd.

Daca te place atunci te place oricum.
In primul rand sa stii ca are deja o vaga idee despre modul in care arati. Pana la urma daca i-ai avea mari s-ar observa si cand porti haine.

De asemenea, cel mai probabil o sa-i vada chiar daca nu intri in piscina. Ai de gand sa dormi intr-o camera separata sau ce? laughing

Iti faci prea multe griji. Sfatul meu ar fi sa te ajuti de raspunsurile primite mai sus si sa te bucuri de timpul petrecut impreuna cu respectivul. Nu iti mai fa tot felul de planuri pentru ca nu stii ce o sa se intample.

| Elena9328 a răspuns:

Nu trebuie sa te simți ofensată, daca el te iubește, înțelege. Există și creme depilatoare, încearcă. Și costume de baie, la sutien, cu burete.

| abcdefghijklmnopqrstuvwxyzfataa explică (pentru Elena9328):

Ce crema depilatoare mi-ai recomanda?

| Elena9328 a răspuns:

Https://www.emag.ro/......LBBBM/,mie mi-a fost de folos.

| abcdefghijklmnopqrstuvwxyzfataa explică (pentru Elena9328):

Nu este bun link-ul... Spune-Mi cum se numeste crema

| Elena9328 a răspuns (pentru abcdefghijklmnopqrstuvwxyzfataa):

Crema depilatoare cu aloe Vera și vitamina E.

| Elena9328 a răspuns (pentru abcdefghijklmnopqrstuvwxyzfataa):

Crema depilatoare cu aloe Vera și vitamina E

| munteanuionvictor a răspuns:

Nu e cazul să fii complexată.

| valentinatvd a răspuns:

Foloseste crema depilatoare. Cat despre sani, nu ti face griji, conteaza imaginea ta per total, sa arati bine. Daca te place cu adevarat, nu va fi uimit, sau dezamagit.

| valentinatvd a răspuns (pentru abcdefghijklmnopqrstuvwxyzfataa):

In plus, la varsta ta corpul este inca in dezvoltare, nimic nu e definitiv.

| DaRyuSN a răspuns:

Daca te place, te place asa cum esti (cu sani mici sau mari). Cat despre treaba cu sexul, te va intelege daca te iubeste si ii vei explica ca vrei sa mai asteptati. Oricum ar trebui sa discutati despre asta inainte, daca zici ca nu mai mergeti la munte cand ii spui, e clar ca vroia sa te duca doar pentru sex.

| abcdefghijklmnopqrstuvwxyzfataa explică (pentru DaRyuSN):

Nu pentru sex mergem la munte... ci doar pentru ca vrea sa petrecem mai mult timp impreuna.

| valentinatvd a răspuns (pentru abcdefghijklmnopqrstuvwxyzfataa):

Nu stiu, exista totusi mari sanse ca el sa creada(spere) ca o sa se intample mai mult.

| AlexandraAG a răspuns:

Daca te iubeste si tine la tine, nu-l va interesa de marimea sanilor tai.

| Lucian_Lavinia_2000 a răspuns:

Pai...in prumul rand mergi cu el ca sa nu l superi, dar ii sp problema ta sincera si eu cred ca e imposibil sa nu te inteleaga,.