| Atat_Roxy_2000 a întrebat:

Am si eu o problema! Sper sa ma ajutati! Hm..deci..nu mi-a venit menstruatia 2 luni....adica le am de aproximatic un an (APROXIMATIV) si totusi..nu stiu..nu imi vine cum trebuie.e prima data cand mi se intampla sa nu vina doua luni..mentionez ca ..nu am avut act sexual.sau ceva de genu'..doamne fereste am 14 laughing deci..asa e normal la inceput..sau e nevoie sa merg la un medic? am vorbit cu mama mea despre asta...dar nu stiu..am nevoie de mai multe pareri happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai scris razand de parca ai fi vorbit despre faptul ca nu ti-a venit cheful de joaca de 2 luni... fugi imediat la ginecolog!

| chiccabella a răspuns:

Ai putea avea un chist la ovare, care spun doctorii ca se face de la raceli netratate.Cel mai sanatos ar fi sa mergi la medic.