| ghineanamaria a întrebat:

Buna am si eu o problema! Vara trecuta am avut un prieten(de fapt nu am prea vrut sa fim prieteni dar am acceptat din curiozitate fara sa stiu ce se va intampla)Apoi dupa ce ne intelegeam mai bine am aflat ca cea mai buna prieteni a mea a fost iubita lui iar el ca sa o faca geloasa pe ea s-a cuplat cu mine.IL URASC PENTRU CEEA CE A FACUT! Insa acum iar se da la mine si imi spune ca ma iubeste chiar daca nu stiu sigur daca el mai este sau nu cu prietena mea cea mai buna! Nu sunt suparata pe prietena mea caci nici ea nu stia ca asa va face acel baiat dar... Voi ce ziceti sa fac?
P. S:Acum sunt mai dezvoltata si ma gandesc sa u faca asa din aceasta cauza caci vede ca arat mai bine!
P.S.2:Sora acelui baiat imi zice ca intre ei 2 (adica fata si acel baiat) nu mai exista decat o relatie de prietenie dar nu stiu daca s-o cred sau nu?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ar trebui sa nu iti scape din vedere un singur aspect:relatia ta de prietenie cu fata respectiva.Presupunand ca nu stiai ca e fostul ei prieten, in momentul in care aflai terminai cu el stiind motivul pentru care a fost cu tine.Ai grija sa nu intri din nou intr-un triunghi amoroswinking

| anaid a răspuns:

Parca ma uit in trecutul meulaughing
Fix acelasi lucru am patit si euhappy
Si iti spun din proprie experienta nu il crede pentru ca vrea sa te foloseasca pentru fix acelasi lucru.
Este incredibil:-o Eu i-am jucat jocul si pentru a2a oara si ghici ce? Ei s`au impacat si eu am ramas de fraiera! Pe el l`am urat o vreme in schimb acum suntem buni prietenihappy iar cu ea nu aveam absolut nimic dar se pare ca ea ma ura si ma uraste si acum desi a trecut mai bine de un an de atuncihappy

| 009 a răspuns:

Daca nu ti la el nu vad dc ter mai interesa...sa folosit de tine, si acum vede ce a pierduthappy
Gandeste-te bine la ce vei face!happy

Răspuns utilizator avertizat
| edda0309 a răspuns:

Sati spun ceva... vei face o mare greseala daca vei intretine relatii sexuale cu el. fa-o cu cineva pe care iubesti si te iubestee. sa fii sigura. daca nu. dupa ce o vei face si se va desparti de tine vei intra intr-o depresie si nu vei scapa de ea. fa-ti iubiti care nu vor asa ceva. si pe baiatul ala uita. nu te iubeste. vrea sa fi unelta lui ca sa ii fac in ciuda prietenei tale.

| ashvarya a răspuns:

Nu te lasa coondusa de vorbe dulci pentru ca sunt minciuni din vreme ce a fost cu cea mai buna prietena a ta explica faptul cine este... u ai sa gasesti baieti si faptul ca esti mai dezv te va ajuta insa nu uita de prietenia dintre tine si amica ta pnt un baiat fustangiu.in final capul sus incearca sa uiti de el ocupate cu lucruri de la care ai placere si nu emotii de astea ca viata iti ofera de toate