| Stefania . a întrebat:

Am si eu o problema ...Visez,nu in fiecare noapte, dar destul de des ca prietenul meu ma inseala cu diverse fete de fiecare data alta... ce inseamna acest lucru? daca stiti va rog sa mi spuneti happy fundita big grin

Răspuns Câştigător
| anqutsel a răspuns:

Poate il iubesti prea mult si ti`e teama ca il vei pierde.Deasta esti stresanta. Iar in timp ce visezi subconstientul,, lucreaza". Iar tu visezi lucrurile acestea. Nu stiu testeaza`l. pune o pr sa se dea la el.Vezi cum reactionaeza. Dar fara sa ii spui nimic.happy. fundita/?

1 răspuns:
| eusuntmarius a răspuns:

Subconștientul tău lucrează cel mai bine în somn. Undeva, în adâncul sufletului tău, ai o îndoială privind fidelitatea prietenului... asta chiar dacă (poate) nu ți-ai ridicat niciodată această problemă. Visele pot fi și simplă fantezie, însă de cele mai multe ori au punct de pornire în realitate, chiar dacă această realitate nu este conștientizată happy