| carmenroxana a întrebat:

Hey.am o intrebare, de ceva timp tot visez ca ma despart de prietenul meu.ca ma inseala, ca il gasesc cu fosta lui prietena in pat.nu stiti ce inseamna asta? oare o sa ma despart in curand de el?

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Visezi asta deoarece iti este frica sa nu se intample astfel de lucruri, dar nu iti va griji visele vin de la subcostient, nu se va intampla asta, incearca sa nu iti mai fie frica de asta, gandeste pozitiv, deoarece se spune ca de ce iti este frica nu scapi, asa ca gandeste-te ca asta nu se va intampla niciodata.

3 răspunsuri:
| Lyiia_3516 a răspuns:

Nu se va intampla.Stiu din propria experienta.Imi doream foarte mult o pisicalaughingsi am visat ca o sa primesc una. Dar mama imi spunea ca ceea ce se viseaza nu se indeplineste.SI AVEA DREPTATE.

Deci daca visezi ceva, inseamna ca nu se va intampla acel lucru NICIODATA.[cred]laughingAcelea sunt doar imaginile care iti umbla in cap si de care iti este frica.

Sper ca te-am ajutat:*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti spun ca si eu am patit asa ceva ti la el foar mlt dar nu e ce a ce crz u nu te mai arata cal iub asa de mlt succes

| alexmiron2010 a răspuns:

Pai eu sa fi fost in locul tau chiar daca sunt baiat de ex: daca pr mea era cu altu in pat si... a 2 zi cel mult ma desparteam de ia cat de repede si o puneam sa-mi explice