| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema: vorbesc de putin timp cu un baiat, chiar il plac, si el cred ca ma considera ok, din moment ce ma baga mai mereu in seama ( dar noi nu ne am intalnit inca, am luat legatura prin niste prieteni comuni, ne stim doar de prin oras si Facebook). Peste cateva zile voi merge la un gratar si sunt 90% sanse sa fie si el acolo. Aici vine si problema mea... acolo va mai fi si o fata din grupul cu care ies, cu care el stiu ca vorbeste, ba chiar s au si sarutat la o petrecere.laughing eu as vrea sa stau cu el dar ea va fi intre noi, iar el o va alege pe ea pentru ca se stiu deja, e frumoasa, amunzanta si toate cele. Nu stiu ce as putea face... sfaturi?

21 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Helllooo

Broken a spus : ce pokemon esti, mi-ai dat ignore dupa ce ti-am spus pe nume si ai si fugit cu coada intre picioare dupa ce ai sters intrebarea de la tine din lista. Vai vai vai

| neutrino a răspuns:

Daca tu crezi ca este ok, atunci trebuie sa faci fata si concurentei. In cazul de fata, el alege!

| Drimmero a răspuns:

Lupta pentru dreptul tau, lupta pentru tine! E care pe care acolo, tu daca joci pe cartea contraatacului, ai putea sa castigi disputa decisiva cu tipa respectiva/

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Si tu, cati pokemoni ai prins? Hai nu minti ca doar ne stim de mult ce sa mai

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

Eu sunt ocupat cu lucruri mult mai importante, decat sa fugaresc pokemoni stand cu nasul in telefon si izbindu-ma de pomul din parc. Asa sa-mi omor eu demnitatea, prin P0kem0n G0?

| anonim_4396 explică (pentru UnBroken2016):

Viata ta se invarte in jurul pokemonilor? Trist.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Ce stiu eu ce naiba faci tu in timpul liber laughing. Mie imi pare rau ca nu mai am telefon "jmecher" cu internet. Tare era sa vezi un nebun prin parc sarind intr-un picior, fugind dupa pokemoni. Ori ajungeam la nebuni ori la tv rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

Am prieteni care fugaresc pokemoni aproape zilnic, sunt obisnuit cu asa ceva.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Si ii mai numesti prieteni? Te bag la ignore, gata laughing

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

Prieteni de tovarasii, nu exista cuvantul 'prieten' cu adevarat! Prea putini sunt, dar din ce cunosc eu, chiar imi sunt prieteni pana-n panzele albe!

| UnBroken2016 a răspuns:

Tu crezi ca esti singura fata din univers si toti baietii or sa sara pe tine pe oriunde mergi? Mereu vor fi si alte fete. Depinde de tine sa ii atragi lui atentia, daca este interesat o sa uite de celelalte fete si o sa vorbeasca doar cu tine. Desigur ca poti fi ca majoritatea fetelor, sa te plangi ca el e prost ca nu te baga in seama pentru ca tu nu stii sa faci nimic.

| anonim_4396 explică (pentru UnBroken2016):

Eram constienta de chestiile astea, de aia am cerut un sfat, prin "nu stiu ce sa fac " m-am referit la " ce as putea face sa-i atrag atentia". Daca nu ai inteles sau nu ai idee te rog sa nu mai comentezi aiurea happy

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-am ranit orgoliul pokemonule? Iti dau un sfat totusi. Nu asculta ce zic fetele. Daca te iei dupa ele, ar trebui doar sa faci ochi dulci si sa te rogi la toti zeii ca el sa te observe. Doamne fereste sa faci orice altceva.

| anonim_4396 explică (pentru UnBroken2016):

Nu stiu ce fete ai cunoscut tu pana acum de spui lucrurile alea laughing

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

CIne stie. Astept acum sa vina alt pokemon sa comenteze ca am intalnit doar fete de 15 ani si el ( vorbim de orice persoana acum ) doar fete cu 7 facultati care stiu ce vor de la viata laughing.

serios vorbind acum. ma amuza sa citesc intrebarile cu " cum ii atrag atentia " ea fiind fata. Mai toate raspunsurile sunt cu " zambeste si rade ca nubuna la glumele lui tampite". Eu sunt mai ciudat asa ca nu pot da ca exemplu fetele cu care vorbesc eu pentru ca nu am ce vorbi cu pokemoni obsedati de Facebook care fac prostiile astea.

| anonim_4396 explică (pentru UnBroken2016):

Din raspunsurile tale observ doar ca esti obsedat de pokemoni, las o mai moale, serios laughing nu asteptam raspunsuri de genul... Iar daca te deranjeaza asa tare intrebarile astea, nu mai intra pe site, pentru ca e plin oricum happy

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ododod, un ciumpalac cu avatarul tau face misto de mine? CE DRAGUUUUUT. Ti-as fi spus pe nume dar nu stiu de la ce desen e avortatul ala de la tine din avatar, asa ca mi-a venit pokemon in minte. Asa vad 100 de intrebari de genul pe zi. Mai iesi pe afara si prinde un pokemon, fly fly fly.

| anonim_4396 explică (pentru UnBroken2016):

Unde vezi tu facut misto? vad ca atunci cand nu mai ai ce spune incepi cu din astea laughing e doar un avatar draga, daca nu este Dr House este avort? esti penibil. Tin sa ti transmit ca nu ma joc pokemon, desi oricum n o sa ma crezi. Tind sa cred ca din cauza avatarului crezi ca vorbesti cu cineva de 12 ani, dar nu e asa laughing

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pacat de tine daca nu ai 12 ani si ai avatarul ala si intrebarea asta. Daca ai peste 18, esti pierduta for ever. Dar lasa, ai mai mult timp pentru pokemon. Trabuie sa ii prinzi pe toti!

| anonim_4396 explică (pentru UnBroken2016):

Nu am nici peste 18, si nu ma intereseaza un avatar pe care l am pus acum cativa ani. Daca te dai asa destept de ce stai pe site ul asta raspunzand la niste intrebari de genul? Ai facut pauza de lol? Sau incerci sa vorbesti si tu cu o fata daca in realitate nu se poate?

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ohohoh laughing Ai evoluat. Sa stii cand incerci sa faci misto nu bate app la chestiile care tu esti praf. A fost buna poanta cu lol dar cand ai spus de fete, ceva care tu esti clar praf, te-ai facut de cacao. Mai invata, nu esti pierduta de tot.
Da da, am casa plina. Pana si pisica mea am vopsit-o galbena, zici ca e picaciu.