| andreutzabv a întrebat:

Buna am si eu un telefon Samsung galaxy gio si i-am pus parola pe ecran si am uitat-o si nu stiu cum sa fac sa imi deblochez telefonul fara a merge la magazin mi-l deblocheze...stie cineva? crying

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Poate sa ti-l resofteze.Si eu am unul si am bagat o multime de prostii de pe net pe telefon si s-a stricat. Apoi l-am dus la un service-magazin unde vindeau si accesorii pentru telefon si l-au facut foarte repede.
Decat sa te mai stresezi, ca oricum nu ai ce face, du-te sa ti-l repare.