| Eusuntaici a întrebat:

Am si euu o mica\mare problema. Deci am 14 ani, 1. 58 m ( stiu cam mica ) si 43 de kg si nu stiu cum sa ma mai ingras macar 5 kg. Toata lumea imi zice ca am slabit foarte mult. Deci intrebarile mele sunt : Cum as putea sa ma ingras putin, ce sa mananc? Cum pot sa ma mai inalt? Am facut inot 2 luni in vacanta de vara si degeaba. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Uneori cred ca e mai bine sa fi micut/a
Eu am 1, 83 nu pot intra cu totu in plapuma, cand ma ridic dupa scaun din autobuz, dau cu capu in bari laughing
La tara la bunici, trebuie sa merg cocosat ca daca ridic capu agat tot ce e pus pe acolo era mai bine daca eram mai micut, dar eu unul ma iubesc asa cum sunt big grin
Am 1, 83 si vreo 92 93 de kg laughing
o sa mai cresti tu, o sa ajungi pe la 1, 63, 1, 65 si eu aveam 1, 60 prin a 8 si acum la 20 de ani am ajuns la 1, 83
big grin p. s bucurate cat mai poti :p tu te 'ineci' in plapuma, eu unul, nu imi ajungelaughing

2 răspunsuri:
| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Sa stii ca am exact aceiasi problema dar am impresia ca nu mai cresc cu siguranta mai cresc dar nu foarte mult, nu te speria nici eu nu ma mai sperii acum ca sunt costienta ca voi mai creste.cu greutatea e ceva tot normal deoarece poate fi si stresul scoala, invatat, citit, teme etc... daca vrei sa te mai ingrasi eu iti recomand sa o lasi mai moale...bafta

| bogdan2006ro a răspuns:

Stai si tu in picioare mai mult si mananca tot ce prinzi