| roxana_8587 a întrebat:

Buna am stat cu un baiat si in timpul care eram impreauna el s-a dus la un var si a stat cualta fata fara sa stiu ce sa fac sa mai stau cu el sau nu dar lui si acum ii place de mine

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Categoric daca a facut-o o data o va face si a doua sia treia oara asta daca il ierti.desparte-te de el astfel incat sa se invete sa respecte persoana cu care este impreuna

2 răspunsuri:
| roxana_8587 explică:

Da sthii carei trebuie si mie imi mai place de el dar mie varasu mi-a spus ca a facut asa ca sa fiu geloasa

| 0000000000000000000000 a răspuns:

Desparte-te de el.e cea mai buna solutie.si mie mi-a facut asa fostul meu prieten si l-am iertat si s-a mai repetat greseala.si ne-am despartit. daca te place o sa te mai cautewinking