| didi_9889 a întrebat:

Buna!happy vreau sa va intreb ce pot sa fac pentru ca unui baiat ii place de mine si el nu stiu cum se face dar crede ca suntem impreauna I don't want to see iar mie nu imi place de el... ziceti-mi si mie ce sa fc plzz:*...

Răspuns Câştigător
| pink07 a răspuns:

Fa`l sa inteleaga ca tie nu iti place de el...
dar ai de grija sa nu-l ranestilaughing cred ca el te place foarte mult daca crede ca sunteti impreuna.
dai un sms. cu textul " ceau. scuze ca te iau direct, dar vreau sa-ti spun ca poate tu crezi ca suntem impreuna dar eu nu imi doresc o relatie esti un baiat bun. dar chiar nu imi doresc o relatie acum" scrie-i asa. sunt sigura ca o sa inteleaga sau pe mess. sau gasesti u un mijlok de ai zicebatting eyelashes...
ce pot sa-ti zic. succes! :*:*

4 răspunsuri:
| aniiledha a răspuns:

Stai de vorba cu el, spune-i ca el nu este genul tau si ca nu vrei sa ai nimica cu el.

| Danyelytha a răspuns:

Stai de vb cu el si spune-i... dar ai grija cum o faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spunie ca-l iubesti

| didi_9889 explică:

Ms d sfaturi:*