| theStar a întrebat:

am trecut acum in clasa a 12-a si as vrea sa ma apuc sa citesc carti pentru bac, la istorie. ce carti imi recomandati sa citesc? unele care sa cuprinda toata istoria tarii noastre, sau ce ni se cere la examen.multumesc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca intentia ta -mai mult decat meritorie- ar fi trebuit sa te faca sa adresezi intrebarea profesorului de ist. de la care puteai primi cel mai bun si mai corect raspuns; nici acum nu-i tarziu sa-l cauti, chiar si la tel., si sa-l intrebi ce iti recomanda.