| LOADING █████████99% a întrebat:

Buna!

am un baiat in clasa(a 7-a)si de aproximativ 1 saptamana se comporta cam ciudat...confused
acum vorbeste des cu mine pe mess si imediat cum intra imi da un buzz, imi spune buna si ma intreaba cf, etc
si la scoala este chiar foarte dragut cu mine, mai mult decat inainte.ieri m-a luat in brateoh go on
mereu ma scoate afara, sa ne jucam in zapada, si are grija cu mine sa nu ma ud, sa nu ma lovesc si chiar cred ca si eu incep sa-l simpatizez, ma intreaba daca stau cu cineva sau de cine imi place de cineva,

vreau sa stiu voi ce credeti? ma place?

multumesc mult!:*:*

Răspuns Câştigător
| oareux a răspuns:

Logic ca te place...big grin Se vede de la o posta.She e genu` de baiat timid nuh?laughing am patit she eu asa. Uite. daca she tu il placi iti dau un sfat.cum sa reusesti sa te pui cu elsmug...Cand iesiti zambestei des.cu o privire care sa il faca sa inteleaga ca il simpatizezi.she cand estipregatita intreaba`l daca are prietena ( stiu ca e ciudat she ti se pare dificil sa il intrebi dar fa`o ai sa vezi ca o sa fie bineh) she daca zice nuh.zambeste`i (sa vada ca te bucuri ca nu are prietena) ink caz ca te intreaba dc pui intrebarea asta. spui ca ai motivele talesmugsmug ai sa vezi ca mergetongue

13 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Tu ce spui, te place sau nu? Daca-ti place si tie de el, raspunde-i provocarii si ai rezolvat, daca eziti, poate o sa-ti para rau. Bafta. happy

| c0rn3l1uss a răspuns:

Da, te place.

| broscutsaaa a răspuns:

Te adoraaaa. :X

| rey a răspuns:

Mai intrebi?
Dar poate e prea timid sa o arate direct.
Lipsa de experienta... poate nu a saruta vreodatatongue
Dar la aceeasi intrebare ce ai raspunde?(tu il placi pe el?)

| gabryel a răspuns:

Sa indragostit de tine. Nu mai conteaza comentariul.

| Alx?nd?? a răspuns:

Te place mult eu zic sa gaziti un loc mai linistit sat spuna el asta.big grin nu eu sau altu el e baiatu el spune.

| death a răspuns:

Înţeleg că eşti profă. Ai grijă, că, în ultima vreme, chestiile astea au cam ajuns prin presa centrală şi s-ar putea să iasă urât de tot dacă se înfiripă ceva între voi. Oricum, e prea mic. Eu zic să laşi lucrurile aşa cum sunt. Nu vă apropiaţi prea mult, că, altfel, ţi-ai luat adio de la locul de muncă. Totuşi, nu-l răni. Este timid şi s-ar putea să fie foarte afectat de o reacţie negativă şi puternică din partea ta. Şi scuză-mă că ţi-am vorbit la per tu, dar nu m-am putut abţine, după atâtea politeţuri cu profii meilaughing

| Anemona a răspuns:

Da...chiar te place...desi baietii le sicaneaza pe fete cand le plac dar acest baiat e un caz mai specialhappypoarta-te frumos cu el si incearca sa pari interesata de prietenia sa deocamdata:*succes

| Anonim_5535 a răspuns:

E clar...
Are o simpatie mai mult Te Place big grin

| andreea93_9801 a răspuns:

Iuiiiii ce draguta; x; x; x SIgur te placewinking
Iar daca si tie iti place de el nu mai astepta!happy
Dupaia o sa iti para rautongue
Chaw:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai putin sa nu il crezi asa de usor pe baiat pentru ca e poate doar sa profite mai sti dar eu zic dai bataie daca te place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te place.winking

| kikimaro a răspuns:

Te place foarte mult ^^ si e clar ca si u il placi ^^