| stephanixx a întrebat:

am vazut intr-o zi un trailer la un film si nu stiu cum se numea filmu este vorba de 2 oamnni sot si sotie care cred ca nu pot avea copi si scriu pe niste cartonase cum ar vrea sa fie copilul lor si apoi ingroapa cartonasele si afara ploua si a doua zi se trezesc la usa cu un baiat. Era super filmu dar nu aparuse pe net si am uitat cum se numea!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

The Odd Life of Timothy Green
http://www.cinemagia.ro/filme/the-odd-life-of-timothy-green-488149/
(il gasesti pe net online subtitrat)
Bafta!

| stephanixx explică (pentru neluL):

Mersi m-ai salvat! happy meriti funda happy

| neluL a răspuns (pentru stephanixx):

Cu placere! bye, bye wave