| Mia999 a întrebat:

Buna
am vazut la majoritatea pozelor pe facebook la descriere puse emoticoane dar nu cele obisnuite ci diferite
Stiti cum as putea pune si eu la descrierile pozelor de pe facebooke acele emoticoane (inimioare verzi, mov, peace, etc)?

Răspuns Câştigător
| Infinity098 a răspuns:

Cauta emoji keyboard pe Android Market/Apple store happy

| Mia999 explică (pentru Infinity098):

Nu merge la facebook in descriere, ci doar in chat si in whatsapp.

| Infinity098 a răspuns (pentru Mia999):

Mie da, deci daca ai andorid descarca aplicatia Go Keyboard, dupa ce o descarci, o sa iti apara si Go Keyboard Emoji.:d

4 răspunsuri:
| zaoo32 a răspuns:

Da uite un sfat du-te pe mess si dai la emoticoane si iti arata cum sa le faci inimioarele alea ceva gen