| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Am.vazut un baiat la scoala care mi-a atras atentia si nu stiu daca simte la fel sad.
Cand eram pe hol cu o prietena el era la vreo 3-4 metri distanta de noi si intre timp ce vorbeam cu ea l-am vazut ca se uita in directia unde eram noi si m-am uitat si fix atunci ne-am uitat unul catre altul (chiar nu se intorcea in alta parte laughing ). Si prietena mea m-a invitat intr-un loc ca trebuia sa cante cu clasa ei. Am acceptat am mers cu ea si apoi ei or mers sa repete in ceva sala. M-a chemat si pe mine cu ea,dar imi era putin rusine caerau si colegii ei,dar pana la urma am mers,m-am pus langa ea,iar baiatul acela era in fata cu o chitara. Intre timp ce cantau se uita la mine ( am si simtit lucrul acesta ).

Faza e ca acum am visat cu el ( fara sa ma gandesc la el sau ceva) ca eram pe ceva scari si mo pus mana pe mana mea si ca am urcat amandoi,apoi mo luat de mana si mo tras langa el, nu ne-am sarutat. Astea cu scarile s-au intamplat IN VIS.

1. Ce poate insemna visul?
2, Exista vreo sansa sa ma placa?

Vreau niste raspunsuri cat mai complexe, va multumesc ca ati avut rabdare sa cititi si sa raspundeti.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu 14 el 17

| Țoglă a răspuns:

Nu uita să-ți scrii vârsta.
Probabil te place și el.Dar nu ai de unde să știi exact dacă nu te bagi în seamă cu el.