| LoveYou94 a întrebat:

Am visat un baiat si m-am trezit plangand. Stie cineva ce inseamna? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| YongMun98 a răspuns:

Buna! si mie mi se intampla des chestia asta! este un baiat la care tii. sau doar l-ai visat pentru prima oara? daca este un baiat la care tii cred ca si el se gandeste la tine, si are nevoie de tine!

5 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Mai visat pe mine, si cred ca te-am facut sa plangi sad.

| LittleReasonToSmile a răspuns (pentru MaTrIx8378):

laughing)))) cu siguranta

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru LittleReasonToSmile):

Ce pot face, ca sa ma ierti?;; ) Nu vreau sa mai plangi; x;(

| SergiuBoss11 a răspuns:

straight faceOare o fi o persoana din vietile anterioare? Asta vrei sa auzi?
Nu, a fost doar un vis care te-a marcat.Stai linistita.