| Aly1864 a întrebat:

happy Am vrut sa imi schimb numele pe mess si am putut o data, dar a doua oara nu. Adica am putut sa schimb numele, dar cand mi-am intrebat o prietena ce nume imi apare a spus ca imi apare tot cel vechi. Ce pot face ca sa imi apasa al doilea nume? fundita

Răspuns Câştigător
| MaimutaNebuna a răspuns:

Trebuie sa intri pe prietena ta (adica pe id-ul ei) apesi Ctrl + Shift + litera R ii trimiti o cerere, ea da accept si de acolo poti trimite la toata lista. Succes si sper ca te-am ajutat.

| Aly1864 explică (pentru MaimutaNebuna):

I-am trimis, mie imi apare ca i-am trimis, dar ea nu primeste nimic. straight face

1 răspuns: