| chhiritele a întrebat:

amo relatie cu un baiat de 1 an si 5 luni...ai mei nu sunt de acord insa relatia noastra rezista.principalul motiv pentru care ai mei nu sunt de acord este varsta(16 ani) prietenulmeu nu stie acest lucru, nu i-am spus pentru ca am vrut sa il protejez pentru ca relatia noastra sa mearga, ne iubim fff mult ma iubeste il iubesc toata familia lui ma cuns. ce parere aveti? ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| reese a răspuns:

Pai uite un sfat incearca sa prezinti toate calitatile lui in fata parintilor tai si cred ca ar trebui sa ii spui si lui de mica problema si sa o rezolvati amandoi

| chhiritele explică (pentru reese):

Eu nu i-am spus adevarul deoarece acesta ar fi dus intr-o masura la desp.