| jas a întrebat:

Are cineva pensulele de machiaj de la Avon, alea cu 24K? Daca da, cum sunt? Sunt cat de cat bune? Adica cade parul de pe ele sau ceva? Zgarie atunci cand aplici fard cu ele? Va rog sa-mi raspundeti cat mai sincer pentru ca vreau sa le achizitionez si nu as vrea sa dau bani degeaba pe ele. Funda.; x

2 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna.eu am aceste pensule si mi se par chiar ok.nu le am de foarte mult timp, insa parul a cazut dar foarte putin.maxim 3 fire. mie imi plac.cand ma dau cu fard cu ele nu ma zgarie dar acum depinde de tenul si pielea fiecaruia

| jas explică (pentru LarissaMouse):

Dar parul este moale? La asta ma refeream cand intrebam daca zgarie. Nu as vrea sa fie tepene.