| NoName0011 a întrebat:

Are cineva placa de par " Remington S9000? E buna?( si de la cat pana la cat se poate seta temperatura?, de exemplu o pot seta si la o 100 de grade? ). Multumesc.

Răspuns Câştigător
| WedDye a răspuns:

Mda e buna... am avut-o si eu dar am dat-o "la schimb" dar am tot Remington care cred ca e mai buna. nu stiu sa iti dau numele dar sigur e ca acelea de la Remington chiar sunt bune. Si nici nu iti trebuie o temperatura foarte mare pentru ca oricum ele se pot inclazi mai mult sau mai putin decat scrie pe cutie