| SweetSecrets a întrebat:

Hey! Am o placa de la Braun, la ce temperatura sa o setez ca sa imi reziste parul perfect drept cateva zile? Mentionez ca sa poate seta intre 150 si 200 de grade parcahappy. Funda:*:*

1 răspuns:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Pai incerca treptat la fiecare temperatura de la 150 pana la 200 dar eu nu iti recomand sa iti indrepti parul cu mai mult de 170 de grade.
Parul drept nu iti va sta mai mult de 2-3 zile deoarece tu mai si dormi i pe timpul nopti te rotesti in pat si mai ales varfurile o sa inceapa sa se onduleze in exterior sau sa se umfle tot parul.