| anonim_4396 a întrebat:

as avea nevoie de ajutor... e subiect destul de frecventat si oarecum ma simt prost ca spun asta. Deci eu sunt la liceu, este un baiat din a 12-a, eu sunt in a 11-a,ce oarecum mi se pare destul de simpatic si caracter dai si fizic, bine eu i general stau cu baietii,eu sunt t de fel mai baietoasa si chiar prefer sa stau cu baietii, majoritatea fetelor mi se pare destul de... curve,nu pot explica, deci stau mai mult cu ei si discut despre jocuri, d-astea. Dar pentru el simt altceva, bine, ce-i drept nu am discutat niciodata, chia daca e destul de rusinos sa zic asta c: si nu, chiar nu cer sa ma placa dar as vrea sa ii fac o poza. Da, ati citit bine vreau o poza cu el, stiu ca dupa ce termina a 12-a nu o sa-l mai vad ( cel mai probabil) si credeti-ma sunt foarte timida la inceput si nici nu vreau sa vorbesc, eu vreau doar o amintire, dar problema e ca nu stiu cum sa fac poza. Deci vreau idei, multumesc mult.^^

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce ma simt de parca as fi eu? adica povestea asta e la fel ca a mea oare sa fie chiar iubita mea?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

.-.

| Sebastian2014 a răspuns:

Din ce ai scris tu nu vrei sa faci o poza, tu vrei sa stie ca il placi corect? daca e asa da-i ''semnale'', o sa se prinda el.

| only2k a răspuns:

Părerea mea este că ar trebui să te apropri de el daca simţi asta şi bine înţeles să speri că şi el simte la fel, asta este 1 iar 2. L-ai putea ruga frumos să faceţi o poză găsind un pretext banal! ( ca de exemplu: Vrea să te vadă o prietenă, îmi place cămaşa ta astăzi, etc. ) cele mai banale! laughing Spercă te-am ajutatblushing.