| Bloondyna a întrebat:

Buna as avea si eu nevoie de niste statusuri originale sau ceva mai noi. Mersihappy

Răspuns Câştigător
| MelisaaMariaaa a răspuns:

Cát ar` fi de greuu, peste` toate treci mereu`.:-x` ] ♥.

Acum nimic nu e greu, tu esti in sufletul meu. Si fac orice de dragul tau`!; x

Iar in final dup` mai putin de`0 luna s` suntem din nou` nedespartsitsi, zi d` zi impreuna! [; xx]

Daca tu esti bun cu mine, asa voi fii si eu cu tine. Sh' doar tu vei fii mereu, pe primul l0c in sufletuuuuuuuuuuuuu meu :X

Aş renunta la tot. Dar la el nu pot; x

2 răspunsuri:
| TellMeWhy a răspuns:

Tu la intuneric arati ca o regina, la lumina de neon, parca esti ruina. Nu stiu cum te cheama dar pe usa ta scrie Nicu & Aneta = PEDOFILIE! Nu vrei sa consumi alcool ca nu e bine, o dai din cola in fanta si din fanta, sprite cu mine. Funda?big grin

| Mommolika a răspuns:

E atat de schimbata... Exact cum tu ai zis ca nu va fi niciodata.

.`atatea` motive mi-ai dat` sa Te las`! cand lacrimi amare imi curgeau Pe` obraz`. E vina tA`. ca mi-am pierdut increderea`!"

|| Si noi stim c-a trecut mult timp. va trece inca pe-atât presimt...Dar nu-i nimic... ||?

Te cred pe Cuvant cand te aud. Spunand` ca nici Nu sunt Sfanta..asa e.` da` ce Sa faC. asta`i firea. doar nu credeai ca in Viata Te inseala doar privirea

DaCa` ai impresia` ca totul` va Dura La nesfarsit`. Bun venit in Realitatea` cruda`. Gandesti gresit`

|| v-am trezit atentia`. sau inca` nu vaTzi venit in fire`.` continuati` sa fiti Fraierii`. pentru` cA o0` faceti bine`

Stii` ca Viata` e ca zarul.`! se rostogoleste.`! Cine e mai prost`.aLa` se Parleste.`

Cand iti intorci privirea spre el, te luminezi de bucurie!

Poate n.am aratat ce simt, imi pare rau.Nu mai conteaza, oricum in ultima vreme toate visele se fac scrum, a fost un episod frumos, asa.i zis si tu, insa prezentu.i cam dureros, nu poti spune NU.

Mama` ce copila`.Ce tupeu`.C ochi c picioare :O Te.am bagat` in pat` si-apoi la reanimare Buzele MeLe` Ochii mei deschisi i-am lasat`.Pt. mine baby ai cazut in pacat :-xX DeLiCiOuS`!"

Sentimentul nu dispare ca vacanta de vara. Uneori e mai nociv ca fumul tras dintr-o tigara. :-X""

aud vorbe` parsive despre mine`.si continua barfaa`.da cand vorba ajunge la mne.ishi cere scuze tarfaa`!"

Si de dimineata! cine apare cu flori la usaa? Si`ti spune mereu. Iarta`ma papusaa!

Imi aduc aminte. Cat de mult ma iubeaa! Cand spuneaa: Fratee! Nu pot traii fara eaa!

Fetele aU inceput sa faca ce vor! totul e show.`! Sii baietii vor din nou`!

Si acasa a ei 0o stiu de fata cuminte’ ca’ joaca binee teatru si pe aman2 ii minte’!

la bisericim`roG pentru tne.Sa`Ti dEa dumNeZeu ce mi-ai daT TU mie.ca La cate a vazuT ca-mi FaCi.o sa`Ti dea muLTe sa tragi!"

Uite cum e: Dragostea inseamnaa dureree! Cand unu`l o da si celalalt o cere!
stii.n'Ai decat sa vorbesti singuraa.imi gasesti atatea defecte! retinee.sunt printesa lui si asta e toot ce conteaza!"

Si` cand lumeaa` se vA daramaa` va ramane eAA`!

Sunt mereu in miscare, si nu mi-o ardeti la stilul ascuns, ca n-ati fost voi niciodata asa sus.`!"

Acum esoul spune asa:"Chiar daca ai puterea sa ascunzi" ti`e dor de EA!"

• Spuneai ca totu.i trecator si a doua zi vezi Doamne, va. ntâlneati întâmplator`:-x

Se grabeste s-ajunga dincolo de ploi, dar pâna atunci mai înfrunta furtuni si noroi :-)

Si adu`ti aminte de mine ca am fost cândva lânga tine.

? Tot ce`ai auzit de mine stii ca nu`i adevarat.Hai lasa`ma pe mine sa-ti arat cum sunt de fapt.; x ]?
1. Ce` m0rtii maTii vrei? Ce` nu t`e claRr? Ai crEzutt ca stA 0 viatSsA da` n`a tRecuTt un aNn.
2. Te uiTi la miNne ca reTardatU`. Nu înTelegi ca în l0cu` tAu acuMm e` alTuu?!`
3. BaA` :-o eSti neb0uNn `?
4. Eo` sTrig spRe tiNne tuu` n`auZi... unDe eStii uNndee` te aSscunZi `?
5. E ura multaa`, mulTaa luMme nu te aScultaa si` dinTr`0 suTa e doar un suFlet caRee` te ajuTta.
6. Nuu` lasa tiMpu` ramAs sa te faCa sa deVii un suFlett` falSs`.
7. Ea` nu te-a salVat mereu sau` pu0ate niciodata, dar stii prea bine ca pentru tine ar fi` în stAre sa laSe totul` balTa.
8. E pliCtisealA, 0 staRe geneRala. Dacaa nu pUi punCt pu0ate deveNni 0 bu0ala!`
9. Estee peRfecta lumea din viSselee` mele, dA ceLl mai graVv e ca sunt pieRduTaa prinTree` ele
10. [Nu`Ss `]. PlecatA` uNdeva` deParteee

Funditaabatting eyelashes?