| BlackForest a întrebat:

Am nevoie de cat mai multe statusuri rare.Foarte rare. Funda pentru cel/cea cu cele mai originale statusuri.

2 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Simplitatea e cel mai sofisticat lucru
destept sa fii, ghinion sa ai
prinde chelul, smulge-i parul
minciuna are picioare tonifiate

| Toxicℓσνє a răspuns:

In viata poti sa razi si sa plangi, sa pierzi si sa castigi, sa uiti si sa iti amintesti...Dar nu uita ca poti s-o iei de la capat!

Dragostea nu trebuie sa fie Perfecta ci Adevarata! Fiindaca perfeciunea face parte din fatada!
De ce sa pun suflet in toate relatiile? Sufletul mi-l da cineva inapoi?

Recunosc, am facut multe greseli. Viata nu mi-a fost data cu instructiuni de folosire.

Tot ce am incercat pana acum a fost sa-i fac pe altii sa fie mandrii de mine, facand multe greseli! Insa nu mi-am dat seama ca tot ceea ce conteaza e sa fiu eu mandru de mine!

Cand viata te loveste, ridica-te si spune-i politicos "Lovesti ca o zdreanta"

Si ma gandesc ca acum cativa ani aveam mii de vise, acum singurul vis pe care-l mai am e sa reaprind acele vise vechi care niciodata n-au putut fi atinse!

Poti sa plangi pentru ceea ce ai piedut, sau poti sa lupti pentru ceea ce ti-a ramas!

O experienta urata iti deschide ochii mult mai mult decat orice sfat!

In vorbe toti sunt "eroi"...Dar toti se ascund cand e vorba de razboi!

Oricateva fapte bune ai face.Cei din jurul tau te vor judeva mereu pentru cele rele!

Cand esti trist, ai impresia ca toate melodiile te reprezinta!

Nu te folosii niciodata de cineva doar pentru a uita pe altcineva. Fiindca roata oricat de patrata ar fi, se intoarce pana la urma!

Prietenii ii numeri pe degetele de la o singura mana, pentru dusmani in schimb iti ajunge degetul mijlociu!

Astea le mai stiu... Daca mai vrei poti sa-mi lasi id tau happy