| mimypyersycutza a întrebat:

as dori sa-mi ziceti si mie niste filme care sunt facute dupa carti romanesti(cum ar fi "Ion","Morometii","Mara"etc.)... as dori daca mi-ati putea da siturile pe care se gasesc...mersi.funda si vot.:*

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| serendipity8300 a răspuns:

La mara stiu ca era ceva de genul dincolo de pod sau peste pod, dar nu prea respecta cartea. daca vrei sa scapi de citit carti sfatul meu sincer e sa le citesti ca se prind profii daca vrei sa tragi chiulul.