| Elena95elena a întrebat:

Buna:* as dori sa stiu daca la orice cabinet dentar se poate pune un mic diamant pe dintebig grin.sunt din vaslui si nu stiu la ce cabinet sa ma ducsad. va rog sa ma ajutati cu un sfat si cu un pret daca stiti cat m-ar costa:*! va multumesc

2 răspunsuri:
| Asdffd a răspuns:

Eu sunt din Timisoara.Si mi-am pus la un cabinet.A fost o piatra simpla cum gasesti pe toate bluzele.Numa ca a fost sterilizata[stai chill ca nu e de pe bluza aia de la dentist].
Si m'a costat 40 lei acum nu stiu cat costa acolo, dar mie atat mi-a cerut. Daca vroiam pe alte culori facea comanda, dar trebuia sa astept 2 sapt.Si mi-am pus simpla.
Dar acum in primavara mi-am picat si gandeste-te ca daca o mai aveam o aveam de 3 ani.La un moment dat nu o mai suportam si nu mai stiam cum so o dau jos si a picat ea singura.In primavara.

| Nanduuu a răspuns:

Pai du-te Langa LMK, este un cabinet la doamna doctor Corelet si te ajunge in jur de 50 de lei tongue funahee hee?