| paulyna101 a întrebat:

Buna as dori sa stiu si eu cu ce as putea sa ma imbrac la sport dar nu cu trening... mersi mult...happy :*

5 răspunsuri:
| diminutiv a răspuns:

Du-te in rochie de mireasa atunci.

| licuricisclipici a răspuns:

Iti poti lua o pereche de colanti pentru ca sunt foarte comozi si un tricou mai larg care te simti bine in elwinking

| paulyna101 explică (pentru licuricisclipici):

Multumesc

| licuricisclipici a răspuns (pentru paulyna101):

Cu placere paulyna

| Didde a răspuns:

Pai poti purta un tricou si niste colanti.sunt elastici si faci super bine sport in ei. Orice pantaloni sunt buni in afara de blugi pentru ca nu prea poti alerga bine in ei... Sper ca te-am ajutatwinking