| Beatricel a întrebat:

As dori sa va cer o mica opinie, dragi membri TPU. Voi ce parerea aveti despre produsele de la Avon si Oriflame? Care din aceste firme va este pe plac?

Răspuns Câştigător
| missoriginal a răspuns:

Ei bine la categoria parfumuri nu imi plac deloc,de la avon mi-am luat Little black dress si se simte mirosul de alchool foarte bine iar eu nu pot suporta asta si la oriflame la fel.
De la avon imi plac spray`urile de corp,gelurile de dus,laptele de corp,creioanele dermatografe,luciurile, cateva farduri, bijuteriile(my love)...
De la oriflame cat tot asa
Sunt firme bunicele insa parca as prefera oriflame desi pacat ca nu are spray`uri de corp ca la avonsad

2 răspunsuri:
| v9 a răspuns:

Buna Beatrice,
Opinia mea despre cele doua firme sunt diferite. Am in spate ani de experienta la ambele firme si pot sa-ti spun ca fiecare au cate o gama de produse pe care se merita sa le cumperi. Insa, daca as fi sa aleg doar una as alege Oriflame-ul si aceasta alegere este aceeasi cu a multor persoane din jurul meu. Desi Avon are o gama mai larga de produse, Oriflame-ul se remarca prin calitate.
Daca doresti sa comanzi sau sa te inscri, add:oriflame_vs

| v9 a răspuns:

Buna Beatrice,
Opinia mea despre cele doua firme este ca sunt diferite. Am in spate ani de experienta la ambele firme si pot sa-ti spun ca fiecare au cate o gama de produse pe care se merita sa le cumperi. Insa, daca as fi sa aleg doar una as alege Oriflame-ul si aceasta alegere este aceeasi cu a multor persoane din jurul meu. Desi Avon are o gama mai larga de produse, Oriflame-ul se remarca prin calitate.
Daca doresti sa comanzi sau sa te inscri, add:oriflame_vs