| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele Avon si Oriflame?
Sunt reprezentant si vreau sa aflu parerea voastra.
Multumesc.

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă postările nefondate, numai după asta alergi!
Funda nu este a ta ci a site-ului, mai citește regulamentul.
Pa, pa.

| wolder a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Am zis eu ceva de funde?
Daca sunt ale site-ului ce ma doare?
Ce te bagi si tu repede?
care-i problema ta?

| aryana1991 a răspuns:

Si eu sunt reprezentant dar in Italia.au siproduse mai proaste dar marea majoritatea sunt ok

| wolder a răspuns (pentru aryana1991):

Pe bune? sunt mai proaste ca la noi?

| aryana1991 a răspuns (pentru wolder):

Alea care sunt aiurea aici sunt cele de la colortrend in rest st ok foarte bune sunt cele de la planet spa si parfumurile care chiar persista

| Oana65 a răspuns:

Eu cred ca sunt foarte frumoase si imi plac mult. Unele oji care crapa sunt super, nu-ti plac?

| wolder a răspuns (pentru Oana65):

Nu am incercat ojele care se crapa inca.

| HermioneLove a răspuns:

Sunt bune si de calitate aproape toate dar destul de scumpe!

| CRISS69TM a răspuns:

Produse pentru prostime, dar de fapt pe baza prostimii se fac bani.succes.

| ChristinaGM a răspuns:

Am fost si eu reprezentant la amandoua dar... m-am lasat ca am avut o problema.Am o parere buna despre ele dar mie mai mult imi plac cele de la avon par a fi mai de calitate si chiar daca la avon unele is mai scumpe is mai bune.

| Ionescu417 a răspuns:

Buna eu am o parere buna despre aceste 2 firme au produse foarte bune pentru toate buzunarele bafta(imi poti da funda pls ca am nevoie)

| wolder a răspuns (pentru Ionescu417):

Ma bucur ca ai o parere buna, dar nu acord funda pentru nimic papa

| Zuzabaaa a răspuns:

Eu cred ca avon e cea mai buna firma de cosmetice in special parfumurile persista foarte mult.